Itt vagyunk: Főoldal Pályázatok

Bárhol is van igazságtalanság, az mindenhol veszélyezteti az igazságot. (Martin Luther King)

Aktuálisan meghirdetett pályázataink.

Folder Országos teremtésvédelmi verseny
Ha 16-18 év közötti középiskolás vagy, és úgy gondolod, hogy van egy jó egy ötleted, amellyel szebbé és jobbá teheted a környezetedet, ennek megvalósításához lelkes barátokat is találsz, kész vagy összemérni és bővíteni a tudásodat, ráadásul szeretsz világot látni, akkor itt az alkalom, hogy jelentkezz a Magyarországi Református Egyház Ökogyülekezetek Tanácsa és a Magyarországi Evangélikus Egyház Ararát Munkacsoportja által közösen meghirdetett országos teremtésvédelmi versenyre. A verseny célja: a keresztyén hit és a környezettudatos felelősségvállalás összekapcsolása a keresztyén fiatalok gondolkodásmódjában és annak átültetése a gyakorlatba.
Folder 1-6. évfolyam
A plakátpályázatra beérkezett művek alsó évfolyamának díjazottjai.
Folder 7-12. évfolyam
A plakátpályázatra beérkezett művek felső évfolyamának díjazottjai.
Folder Különdíjasok
A plakátpályázatra beérkezett különdíjas alkotások.