Itt vagyunk: Főoldal Pályázatok Országos teremtésvédelmi verseny

Nem lehet egyetlen pillantással felmérni ezt a hatalmas és gyönyörű világegyetemet anélkül, hogy ne legyünk teljesen átitatva fényességének hatalmas erejével. (Kálvin János)

Országos teremtésvédelmi verseny

Ha 16-18 év közötti középiskolás vagy, és úgy gondolod, hogy van egy jó egy ötleted, amellyel szebbé és jobbá teheted a környezetedet, ennek megvalósításához lelkes barátokat is találsz, kész vagy összemérni és bővíteni a tudásodat, ráadásul szeretsz világot látni, akkor itt az alkalom, hogy jelentkezz a Magyarországi Református Egyház Ökogyülekezetek Tanácsa és a Magyarországi Evangélikus Egyház Ararát Munkacsoportja által közösen meghirdetett országos teremtésvédelmi versenyre. A verseny célja: a keresztyén hit és a környezettudatos felelősségvállalás összekapcsolása a keresztyén fiatalok gondolkodásmódjában és annak átültetése a gyakorlatba.

Article Országos teremtésvédelmi verseny - részletek!
A verseny részletei