Itt vagyunk: Főoldal Pályázatok

Részei vagyunk a Földnek, a Föld pedig a mi részünk. Az illatos virágok a nővéreink, a szarvas, a ló és a nagy sas a bátyánk. A sziklás hegygerincek, a mezők nektárja, a póni testmelege és az ember mind ugyanahhoz a családhoz tartozik. … Az élet szövetét nem az ember szőtte, ő csak ide vetődött. Bármit is tesz a szövettel, azt önmagával teszi. (Seattle Törzsfőnök, 1854)

Aktuálisan meghirdetett pályázataink.

Folder Országos teremtésvédelmi verseny
Ha 16-18 év közötti középiskolás vagy, és úgy gondolod, hogy van egy jó egy ötleted, amellyel szebbé és jobbá teheted a környezetedet, ennek megvalósításához lelkes barátokat is találsz, kész vagy összemérni és bővíteni a tudásodat, ráadásul szeretsz világot látni, akkor itt az alkalom, hogy jelentkezz a Magyarországi Református Egyház Ökogyülekezetek Tanácsa és a Magyarországi Evangélikus Egyház Ararát Munkacsoportja által közösen meghirdetett országos teremtésvédelmi versenyre. A verseny célja: a keresztyén hit és a környezettudatos felelősségvállalás összekapcsolása a keresztyén fiatalok gondolkodásmódjában és annak átültetése a gyakorlatba.
Folder 1-6. évfolyam
A plakátpályázatra beérkezett művek alsó évfolyamának díjazottjai.
Folder 7-12. évfolyam
A plakátpályázatra beérkezett művek felső évfolyamának díjazottjai.
Folder Különdíjasok
A plakátpályázatra beérkezett különdíjas alkotások.